Примечание по скачиванию.

Аха, тутка є лінки на закачування. Ми знаходимо, що де є в мережі та показуємо пальцем, де взяти. Але хай там як, треба бути чесними: коли ми скачуємо піратський контент, музиканти не заробляють жодної копійки на нашій до них прихильності. Тож, ознайомитись, та бігом в магазин по "ліцензію!"

12 дек. 2012 г.

ThePianoGuys - ThePianoGuys (2011)

Не знаю, що писатимуть нащадки про історію музики та моди початку 21 ст. Хіба як про добу суцільних каверів. І там, і там.

Але в музиці справи йдуть всяко ліпше: написано за попередні століття стільки, що вистачить на переробки ще не одному поколінню.

От наприклад, моє цьогорічне відкриття: ThePianoGuys.  І вони прекрасні, прекрасні! Багато переробок об'єктивно кращі за оригінал.

Інтернету про них поки що відомо мало, англійська Вікіпедія містить невеличку замітку, найбільше інфи є на Ютубі (себто тонни високоякісного відео: рояль на скелі, рояль в кущах лісі, рояль на даху, рояль на березі тощо). Заявлений склад - 5 хлопців з Юти, хоча видно переважно тільки двох: Джона за роялем та Стівена за віолончеллю. Останній має чарівну властивість: може розмножуватись. Ну, теє... як ксерокс. Був собі один, аж раптом - хоба! Вже два Стівени. Чи три або сім.
До речі, хлопці самі цей факт малознаності (впевнена, що тимчасової) усвідомлюють і розцінюють як привід для розіграшів

Нате свіженьке відео, нехай і вам засвербить у носі. 

 І ще:
Ну, і з голосом, в афростилі, як контрольний: А тепер можна вважати вас підготовленими і відпускати до закачування  дебютного альбому "ThePianoGuys"

Тільки от чому не TheCelloGuys?

Комментариев нет: