Примечание по скачиванию.

Аха, тутка є лінки на закачування. Ми знаходимо, що де є в мережі та показуємо пальцем, де взяти. Але хай там як, треба бути чесними: коли ми скачуємо піратський контент, музиканти не заробляють жодної копійки на нашій до них прихильності. Тож, ознайомитись, та бігом в магазин по "ліцензію!"

7 дек. 2012 г.

Garou в ДніпріНа концерті Гару мусить побувати кожен хоч раз у житті. Навіть якщо ви вважаєте, що ви його не любите. Йти треба, бо вам сподобається. Гару - це, блін, 2 метри енергії, харизми і шарму! 2 години відпахати, тримаючи увагу залу, не маючи особливих спецефектів, костюмів з пір"ям і стразіками - це треба мати талант. А голос, голос... Цей голос здатен уввести в транс!

Грає мінімум на 5 інструментах.Склад глядачів: 90% жінки, 10% діти і чоловіки.

Гару кокетував із залом, жартував, ходив у нарід цілувать дівок і танцювати. 

Зал вдячно плескав і носив квіти. Нє, не так. НОСИВ КВІТИ. Пам"ятаєте вчительок на перше вересня, які оберемки квітів вони тягнуть з лінійки? Такий мега-букет не завжди поміщається у відро. Так от, Гару мав таких букетів зо сім (7). Судячи з того, що дякував здавленим голосом, гадаю, що сам був шокований. Принаймні у Франції йому квітів не дарують, якщо ДВД з Берсі можна брати за взірець.

Одне було кепсько. Давно вже було б хлопцеві відмінити ті кріселка та зробити нормальній стоячий партер, бо (і я бачу, що не самотня) сидіти під Гару важко, хочеться ковбаааситиииись! 


Комментариев нет: