Примечание по скачиванию.

Аха, тутка є лінки на закачування. Ми знаходимо, що де є в мережі та показуємо пальцем, де взяти. Але хай там як, треба бути чесними: коли ми скачуємо піратський контент, музиканти не заробляють жодної копійки на нашій до них прихильності. Тож, ознайомитись, та бігом в магазин по "ліцензію!"

19 нояб. 2011 г.

Ототаке

Тихо й порожньо було в блозі добрих півроку. Приблизно таким було моє цьогорічне аудіофільне життя. Любимчики підкачали: Oomph!, лейби, досі чешуться з новим альбомом, записали понад 60 пісень, вибирають, щонайліпше, наче на весну на той рік знесуться, Unheilig запанів, нагріб нагород, грошей, став обличчям лімітованої серії VW, тож нахабно проігнорував російський концерт вдруге. Тож я теж потихеньку до нього байдужію. Global East 2011, я так розумію, виявився ганьбою. От In Extremo нічогенькі, але якось завтикала і забула що концерт в листопаді в Києві.

Але най вам не передається апатія першого абзацу! Були, були миті просвітлення!
Перш за все, це чергові німці «Бурштин» - «Bernstein» та хлопці «Hej Matematik!», які.. не те щоб підхопили понурий прапор «Vacuum», але теж співають про високе – про математику.

А ще – покладаю великі надії на колективчик «Rhythm of the dance».

Комментариев нет: