Примечание по скачиванию.

Аха, тутка є лінки на закачування. Ми знаходимо, що де є в мережі та показуємо пальцем, де взяти. Але хай там як, треба бути чесними: коли ми скачуємо піратський контент, музиканти не заробляють жодної копійки на нашій до них прихильності. Тож, ознайомитись, та бігом в магазин по "ліцензію!"

7 апр. 2011 г.

Про Eluveitie та жінок

Зізнаюсь у страшній таємниці: я сексистка. Феміноненависниця. Ну, в плані музики. І мій головний дитячий страх – це голос Лати Мангешкар. Хоча, визнаю, душевно бабця співає. Часом мене попускає і дуже навіть добре сприймаються Мілен Фармер та Селін Діон.

До чого це я? А, про жінок.
От маємо такий собі фолк-метал гурт Eluveitie. Компанія достатньо відома, розводитись про їхню біографію не варт. Бачила їх вживу на GLOBAL EAST 2010. Не справили вони того надзвичайного враження, яке би мали, маючи в моїй особі добре угноєний ґрунт. Втім, косяки із звуком впродовж фесту, а особливо в їхній день, не дають змоги дуже доскіпуватись, і програмні речі (хай то було з нового альбому, але я передрікаю: ввійдуть в аннали!), на кшталт «Everything Remains As It Never Was» чи «Thousandfold», дали необхідні електричні розряди.Щось доріжка моєї оповіді сьогодні надто звивиста. Так от. Найкраща частина колективу – жіноча. Мужички нічогенькі, вміють запалити. Однак, коли йде інструменталка чи до вокальної справи береться жіноцтво – от тоді Eluveitie розкриваються по-справжньому! Завдяки їм банда видає на-гора не лише заряджені речі, а й ніжні й проникливі (Isara, Lugdunon). А часом здається навіть, що на вокал запрошено скажених відьом (Dessumiis Luge). Якраз завдяки такому дуалізму гурт не скочується в одноманітність. Погодьтесь, більшість металевих банд подібні одне до одного, наче походять з одного інтернату. А от ця – особлива!

Нижче вам скарб з чотирьох альбомів (і не тільки, там ще гурт Саллі Ерни є та ще багато). Увага, запаролено! Ну й сюди рекомендую

Комментариев нет: