Примечание по скачиванию.

Аха, тутка є лінки на закачування. Ми знаходимо, що де є в мережі та показуємо пальцем, де взяти. Але хай там як, треба бути чесними: коли ми скачуємо піратський контент, музиканти не заробляють жодної копійки на нашій до них прихильності. Тож, ознайомитись, та бігом в магазин по "ліцензію!"

7 апр. 2011 г.

Вселенський триб'ют Die Fantastischen Vier

А що в мене є! Нарила я ниньки знатний триб'ют гурту Die Fantastischen Vier Взагалі, до такого способу переосмислення вічних цінностей маю суперечливі почуття, особливо якщо гурт улюблений: «роблять не те, не так, не по моєму, і взагалі, раніше було краще!»

З «Die Fantastischen Vier» простіше – ніколи від них не штирило, тож реакція радше схвальна. А експериментів тут чимало: рок, реп, джаз, клубняк, EBM, фольк етс! До створення дводискового шедевру долучилося чимало виконавців, переважно поп і відомих, переважно, на батьківщині. Хоча імена Thomas Anders, Scooter та In Extremo вам відомі, та й Роже Цицеро (Roger Cicero) напевно, чули колись (нудив на Євробаченні за 2007 чи 2008 рік.)

Фішка друга: за енним разом прослуховування збірочка несподівано відкрила секрет: одну й ту саму пісню можуть переспівати кілька банд. Приміром, «Ernten Was Wir Säen» має два абсолютно різних варіанти від Fool`s Garden та Oomph! Якщо перші зробили спокійну баладу, то Умфи надто оригінал не переробляли, однак добряче підняли градус експресії. Якби я вперше почула її в оригіналі – не звернула б уваги, чесно. А пісня ж чумова, і слова чи не вперше за останні кілька років чіпляють. Зараз не згадаю, як називається цей прийом, коли повторюються слова в реченні, а ритм і рима начебто збиваються. Але ефект просто потрясний, він примушує вдумуватися в те, що горлаєш.

Не полінуюся і викладу тутка плеєр з оригіналом для порівняння, хай і вам буде добре. Інтригу розкривати не буду, таких загадок там ще пара штук є. Бавтеся.
Добіса класного джазу з похідними, хто таке любить – буде щасливий.
Я з цієї компіляції повибираю родзинки до свого програвача.

Комментариев нет: