Примечание по скачиванию.

Аха, тутка є лінки на закачування. Ми знаходимо, що де є в мережі та показуємо пальцем, де взяти. Але хай там як, треба бути чесними: коли ми скачуємо піратський контент, музиканти не заробляють жодної копійки на нашій до них прихильності. Тож, ознайомитись, та бігом в магазин по "ліцензію!"

10 мар. 2011 г.

«Sterneneisen» від In Extremo

Знаєте, як воно, часом, буває: натрапиш трейлер до кіна, і не терпиться, аж скачеш, подивитись все повністю. А глянеш - розумієш: у трейлері був весь сюжет, і нічого нового тобі не показали. Гірше – в трейлері сконцентровано все найцікавіше.

Заслухала я до дірок прев'ю нового лонгплею «Sterneneisen» від In Extremo. А обкладиночка яка! Ага, стаю фетишисткою))) Ох, як же ж не терпілося заслухати всенького! Доп’яла. І нічого. Ну, майже нічого. А все тому, що альбом цей можна оцінити лише за умови використання нормальних ... мм ...відтворювальних пристрояїв. На компі не вийде. Вдруге, в хороших навушниках ефект був разючим!

Отже, не повторюйте моїх помилок, трейлери не винуваті.

Драйву гурт за 16 років не розгубив, а звук набув більш металевого звучання (не знаю, може, для балансу, щоб перекрити вокальний ґандж, бо Михайло ніколи не був таким аж соловейком, однак щось з роками вокальні дані явно зменшуються). Втім, мені так теж подобається. Гурт змінив був ударника, це перший, якщо не помиляюсь, диск з новим. Часом він так гарував, що забивав все :))

"Zauberspruch No. VII" – це найліпше, що є в альбомі. Навіть поганенький вокал не розвіяв її чару, його не можна знищити, настільки вона пронизлива! Я так, дуже живо собі уявляю, як її переспіває хто більш, ніж Миха, голосистий, з таким оксамитненьким баритоном… Це буде зброя масового ураження, я гарантую! Виходь на площу, врубай звук, і всьо! Всі дівки твої! Я навіть її тута викладу на послухати:Давно хотіла почути Графа з Unheilig в іншому музичному обрамлені. Тут мала таку нагоду, в «Hol die Sterne». Навряд чи ця робота стане віхою в його творчій біографії. Однин з найслабших треків. Схоже, тут був задіяний спеціальний прийом, щоб урівнятися з безголосим партнером? Бо важко якось науково пояснити, ДЕ? Де те чудо, яке я знала?!

Висновок. Ця музика не годиться для рінгтона, її можна оцінити і без візуалізації (як-от відеокліпи), однак легені залишаться на місці. 8 з 10. І майже все через огріхи вокалу.

Писи. Дякую Куксі за колись винайдене визначення "зброя масового ураження". Бачте, вона, хоч і волинить, однак незримо завжди тут.

Комментариев нет: