Примечание по скачиванию.

Аха, тутка є лінки на закачування. Ми знаходимо, що де є в мережі та показуємо пальцем, де взяти. Але хай там як, треба бути чесними: коли ми скачуємо піратський контент, музиканти не заробляють жодної копійки на нашій до них прихильності. Тож, ознайомитись, та бігом в магазин по "ліцензію!"

21 февр. 2011 г.

Sully Erna - Avalon (2010)

Хто ще не знає, хто такий Саллі Ерна, негайно виправляйте цю прогалину! Бо цей достойник з дівчачим назвиськом, купою закльопок та знатними татухами по фронту тіла (шкода, перестав блондинитись) видав торік дуже класний сольник!

"Авалон" має 11 треків та ще один, позаальбомний. Заявлено жанр "Acoustic Rock, Oriental, Experimental", а значиться, слід чекати балад, ліричності та романтики. І гарантую, він дасть вам цього і навіть більше!

Я не дуже знавець біографії пана Сальваторе, однак мені вчувається сильний містично-релігійний вплив, під яким альбом було писано. Та й сама назва - Авалон, давно позбавила спокою і мрійників, і зовні практичних типів (як-от, автовиробників укупі з продавцями прикладних матеріалів до шиття).

Найбільше проймають титрова "Avalon", "Sinner's Prayer" та несамовита, трохи суфійська, "The Departed". Остання, так взагалі й не скажу, до чого НЕ придатна: танці на стільці та тушкування капусти були сьогодні однаково натхненими! От послухайте:А в треку "Until Then..." здається, використано фрагмент мелодії з фільму "Чоловік та Жінка".

Що ж, альбом класний весь, не скажу, що буде настільним, однак часто повертатимусь до нього. В Саллі сильний гарний голос, потужної енергетики, хоча в транс не вводить (правда, на "Broken Road" щось таки було). До речі, мамам теж, давати слухати можна. Тільки не показувати :)

Комментариев нет: