Примечание по скачиванию.

Аха, тутка є лінки на закачування. Ми знаходимо, що де є в мережі та показуємо пальцем, де взяти. Але хай там як, треба бути чесними: коли ми скачуємо піратський контент, музиканти не заробляють жодної копійки на нашій до них прихильності. Тож, ознайомитись, та бігом в магазин по "ліцензію!"

14 февр. 2011 г.

Анчісхаті (Грузія). Багатоголосся

Що може бути кращим за співочих грузинів? Хіба тільки летючі грузини.
До грузинського чоловічого багатоголосся маю давню пристрасть, ще з доби грузинських радянських мультиків. Дуже своєрідний, специфічний спів, ні на що не схожий. Щось трохи подібне чула лише в фільмі «Корсиканець».

Добула ось диск. Живе, з Шешорів-2008. Схоже, що це майже «бібліографічна рідкість» - напитувала будь-яких грузинів роками, а купила випадково.

Хор спеціалізується на релігійних співах (на що недвозначно вказує назва колективу: «свята ікона з Анчі») в різних автентичних стилях, назв яких я не здатна ні швидко прочитати, ні запам’ятати. Однак життя бере своє: не уникають і жартівливих, застільних, хороводних та поминальних. Найчастіше їх можна застати в неділю в церкві Анчісхаті, але багато гастролюють. Тож, можливо, Дніпру колись пощастить втрапити до гастрольного графіку.

Комментариев нет: