Примечание по скачиванию.

Аха, тутка є лінки на закачування. Ми знаходимо, що де є в мережі та показуємо пальцем, де взяти. Але хай там як, треба бути чесними: коли ми скачуємо піратський контент, музиканти не заробляють жодної копійки на нашій до них прихильності. Тож, ознайомитись, та бігом в магазин по "ліцензію!"

30 окт. 2010 г.

Roop Kumar Rathod (Руп Кумар Ратод)

Індомани, підніміть-но руку, хто не любить Руп Кумара? Правильно, нема тут таких! Тому що цього душевного дядька неможливо не любити. Адже в нього є те, чого немає в божественного Абхіджита і ніколи не буде у чудесного Сону: людське тепло в голосі: він не не має величаво над своєю аудиторією – він серед неї. На його грудях хочеться знайти спокій.

Тембр його попервах плутала з Юдітовим :((, все здавалося, що Юдіт в ті моменти просто був не в голосі. Десь зникала дзвінкість, натомість з’являлась якась втома. Навряд хто візьметься стверджувати, що в Руп Кумара юний голос. Але він так тонко передає почуття, примудрюючись торкнутися потрібних струн в мойому черствому серці, що завжди хочеться повторити трек :))

Руп Кумар відомий більше як закадровий виконавець, однак не лише тим він славний: він ощасливив чимало фільмів (зокрема, Madhoshi та Zeher, наприклад, пісня Agar Tum Mil Jao у виконанні Шреї), написавши музику до них.

Син покійного Пандіта Ратода, дуже відомого свого часу музиканта, і співачки Мангар, спочатку Руп Кумар поривався продовжити батькову справу і засів освоювати табло, виконуючи газелі, бхаджани та каввалі. (Його старший та молодший брати також пов’язали життя з музикою: Шраван писав музичку, а Вінод співав.)

Однак 84-го закинув цю справу та й собі почав співати. Однак, скоро зрозумів, що сенсом його життя це навряд чи стане, і повернувся до газелей. Далі почав писати музику дляфільмів… Відтоді так і дрейфує, постійно пробуючи та освоюючи щось нове, однак не кидаючи першої любові. Кажись, таких людей психологи називають «сканерами».

Ну і, сипону ще трохи пісеньок у виконанні/авторства:
Roop Kumar Rathod feat. Sabri Brothers - Rooth Kar Hum
Tujh Mein Rab Dikhta Hai
Maula Mere Maula
Yaari Bina - London Dreams
Tere Liye - Veer Zaara
Chhota Sa Mann Hai - Bas Itna sa Khwab hai
To Chalun - Вorder
Salaam Aaya – Veer

Комментариев нет: