Примечание по скачиванию.

Аха, тутка є лінки на закачування. Ми знаходимо, що де є в мережі та показуємо пальцем, де взяти. Але хай там як, треба бути чесними: коли ми скачуємо піратський контент, музиканти не заробляють жодної копійки на нашій до них прихильності. Тож, ознайомитись, та бігом в магазин по "ліцензію!"

30 окт. 2010 г.

Підбірочка bhangra-речей

Були, були часи, коли музон з нальотом індійського фолку звучав мало не з кожного радіоприймача. Годів із вісім тому. Так от, знайте, то всьо була фігня. Бо нижче я викладаю пару значно кращих збірочок. Попади щось подібне тоді в ротацію, хто зна, може ми б не застрягли зараз у нескінченній... ммм.... жуйці з дикотек 80-х, 90-х...

Мirchi Тop20
Щоби спати не хтілося. Добре соляночка тоді пішла. Дуже їстівне навіть для категоричних нелюбителів банхри: традиційні "три акорди", на яких власне побудований жанр, відрізняються багатством аранжувань і приємно тішать слух різноманіттям інструментів. Навіть реп є, і це не шкодить.


Debi Makhsoospuri - Ishq Di Mehndi (Music By DJ Vix)-(2009)
Сподіваюсь, що мало хто лишиться байдужий до запальної Akh Nachdi з Мirchi Тop20, яку я виклала вище. А ось, власне, увесь альбом, звідки пісенька потирена.

Дебі - "суворий солдат, що не знає слів кохання", співає дуже енергійно і з силою Якщо треба, піділлє драматизму, однак з ліричністю слабувато. Принаймні, півтони в його тембрі я розрізняю слабо.

Та ж Kinna Roya в Амріндера Гілла страшно уявити, яка би вийшла. В альбомі поєднані традиції та новомодні віяння, приміром органічно звучить в Mitra Di Awaz іспанчаста мелодія.

Альбом якісний, цілком підійде для урізноманітнення, особливо, коли любимчики от-от осточортіють.

Комментариев нет: