Примечание по скачиванию.

Аха, тутка є лінки на закачування. Ми знаходимо, що де є в мережі та показуємо пальцем, де взяти. Але хай там як, треба бути чесними: коли ми скачуємо піратський контент, музиканти не заробляють жодної копійки на нашій до них прихильності. Тож, ознайомитись, та бігом в магазин по "ліцензію!"

14 сент. 2010 г.

GLOBAL EAST Rock Festival 2010 висновки - відкритий лист оргам


Висновки
1. Їхати треба. Неймовірний терапевтичний ефект! Це крутіше навіть, ніж пляшка "Седавіту": навколишні реалії зовсім не дратують, вони оминають, за ними просто спостерігаєш. Часом навіть з цікавістю.

2. Організаторам: на кого гнала, всім всьо прощаю, ви хороші.

3. Організаторам пора би припинити ставити гурти раком. Я про буквально. Ну знайдіть ви три столи та кілька стільців!.. Якщо не впевнені в адекватності піпла - поставте кордон, запускайте по одному, як ви це любите.

4. Організаторам треба більше уваги приділяти хлібу насущному. Вібір харчів злиденний. Тай з питвом сутужно. Аж один сорт пива - це непристойно мало. В тої ж Оболоні (яка завдяки фесту врятувала вересневі продажі, до речі) непоганий асортимент. Також 40гр (!) ненайліпшої горілки за 15 грн - це не коментується навіть. І кави мені, кави!

5. Приємно, що ведучий україномовний. Тіко б випхати його навіть не на курси, а щоб поспілкувася з годину чи з філологом, чи з пристойним журналістом, щоб вказав на типові мовленнєві помилки. Бо часом такий ліз з його ядрьоний суржик, що мама не горюй!

6. Коби ще розклад фесту та іншу оргінфу викладали в широкий доступ, а не зберігали "в сухом прохладном мєстє"... І реліз для ЗМІ написаний в нервовому, істеричному тоні. В разі чого, готова нашкрябати путній. Безкоштовно.

7. А шо то за такі ВІП-ложі були?
Пи.Си. Ну, проблеми зі звуком, гадаю, виправите?

Комментариев нет: