Примечание по скачиванию.

Аха, тутка є лінки на закачування. Ми знаходимо, що де є в мережі та показуємо пальцем, де взяти. Але хай там як, треба бути чесними: коли ми скачуємо піратський контент, музиканти не заробляють жодної копійки на нашій до них прихильності. Тож, ознайомитись, та бігом в магазин по "ліцензію!"

14 сент. 2010 г.

GLOBAL EAST Rock Festival 2010 по днях. 04.09.10

Diablo Swing Orchestra позиціонують себе як авангардний метал, але там всього намішано, передусім класики. Вокалістка в кращих оперних традиціях: голосиста й неосяжна. Вчувався мені й панк. Загалом сподобались. В них продумано все: і музика, і сцена, і костюми (чим, в принципі, похвалитись міг мало хто). Їх від себе самих теж перло ;)) Жваві й запальні, коротше.

Про Rotting Christ вже був окремий пост.

The Gathering, схоже, переживають не кращі часи, бо й на фесті виявилися капєц, якими нудними. Позіхала, не могла зупинитись. Коли ведучий вийшов, намагаючись, розколихати нас на визвати виступити "на біс" відповіддю йому було дружне "нах*й!"

Dark Tranquility Загалом, не покладала великих сподівань на нічні виступи. Зокрема тому, що денно-вечірні гурти викладались на 100%, а "нічні пташки" чогось довго чепурились, і розігрітий як слід зал потихеньку мерз і втрачав запал. (Як-от 03.09.10: та хай йому, буду я мерзнути без кави, щоб подивитися на схиблених фанів, які 15 років вправно імітують KISS!) Dark Tranquility теж чухались довго. Але, пам'ятаймо, публіка по той бік сцени зібралась не менш кльова і творча, ніж на самій сцені. Ми втішались, як могли: горлали приспів з "Червоної Рути", "Слава Україні!/Героям слава!", "Валєра!" "Сіські!" Тож якось пережили. В них прикольний банер, анімаційний: набридне дивитись, як басист скаче - просимо переглянути тематичний мультик з елементами гламура.

Комментариев нет: