Примечание по скачиванию.

Аха, тутка є лінки на закачування. Ми знаходимо, що де є в мережі та показуємо пальцем, де взяти. Але хай там як, треба бути чесними: коли ми скачуємо піратський контент, музиканти не заробляють жодної копійки на нашій до них прихильності. Тож, ознайомитись, та бігом в магазин по "ліцензію!"

9 сент. 2010 г.

GLOBAL EAST Rock Festival 2010 по днях. 03.09.10

Другий день фесту почавсь не менш прикольно, ніж перший: почали на пару годин пізніше через проблеми зі звуком. Через те латишів нагнали зі сцени через 15 хвилин. Як не крути, а по-хамськи вийшло. Ви стратили, так чого принижуєте команди?! Рок наче сповідує рівність…

Я щасливо уникла чекання і потрапила акурат на фольклорних металюг Eluveitie. Рекомендую! Добротна робота. На лірі й скрипці в них дівчата. Лірниця ще й співає часом.

Mayhem якось не вразили. Але дим-машина працювала в них добре. Кажись, це їхній вокаліст винайшов конструкцію: "Очень спасибо!"


Перед Умфами були Hammerfall

Тільки чула, бо зайняла місце самірозумієтеде. У натовп під кінець полетів медіатор, когось мать, звіздануло, його ж не видно, поки не прилетить))) А може й упіймали... Звучали дуже і дуже непогано, але відразив зворот «…факінг юкрейн…». В нього, окрім відомого мені, є ще якісь значення? Я щось пропустила?

Про Oomph! верещала в окремім топегу.

Sabaton

Кажуть, «билі озорниє». Можливо. На автограф-сесії так і виглядало.

Sirenia.

Ги, враження не в тему. Нічогенька в них вокалістка, апетитна. І голос має. Однак цікавіше було дивитись не на неї. Весь натовп (99% - чоловіки, нагадую) заворожено витріщився на неї, трохи аж притихли. Ну чисто кобелі на сучку. Ну і разом з козами та аплодисментами було: «Покажи сіскьі! Ну хоч одну!»Venon мали бути після Oomph! Ушльопки. Положених півтори години чухали те, що на Паску красять, але все одно було мало. Тож опівночі (пам"ятаймо про загальну затримку на 2 год.), вірішили двічі перевісити банер, бо бачте, не по центру/криво. Горлати набридло, пішла по каву, а й кави нема. Є чай. Чорний і зелений. Без квітів. Чорний і зелений «Майський». Тьху ти!.. Пів на першу. Не грають. А нах, змерзла і втомилась, додому!

Комментариев нет: