Примечание по скачиванию.

Аха, тутка є лінки на закачування. Ми знаходимо, що де є в мережі та показуємо пальцем, де взяти. Але хай там як, треба бути чесними: коли ми скачуємо піратський контент, музиканти не заробляють жодної копійки на нашій до них прихильності. Тож, ознайомитись, та бігом в магазин по "ліцензію!"

9 сент. 2010 г.

Global East Rock Festival 2010 по днях. 02.09.10

День перший.

Одразу відчувається, що організацією феста займаються слов’янські душі: коли не виберись, все встигнеш. Щодня переконувалася в тому. Втім, мене це влаштовує цілком: я така сама розп**дяйка. Першого дня подалася на Петрівку з надією налапати там Компаніченка. Ніфіга. Однак, згаяла часу аж до пів на першу, тож за моїми підрахунками, основна маса народу вже мала одержати свої стрічечки, мирно пити пиво та бавитися на сонечку/дощику коло сцени. Фігушки! Ми ще досить непогано з годину поштовхалися на першому пропускному пункті: задні підналягли, а передніх пускають у вузьку дірку по одному. Коли б ще мене міцно затисли 5 здоровенних мужиків?.. Може товклася б там довше, коби не статева належність та мої перелякані очі, помічені охоронцем. А люди казали, що так провели по 2-3 години, під дощиком. Отак от.

Тож перші, кого побачила, були українці Flеshgore, які саме закінчували виступ. (UPD. Набрехала: то були Balfor)


Після них йшли зовсім не депресивні, хоча трохи маніакальні (особливо червонобородий), жваві хлопці з Manic Depression. Хе, не сподівалась, що команді з України, Росії чи ще з якого пост-совка можуть бути популярні, не кажучи вже про здатність видати на-гора путні речі.

Уподобала я White. Приязна компашка, Олег жваво вів діалог з досить ріденьким поки ще танцполом. Гітаристи знатні обидва, особливо голий, його певно, тому так перло )) Здивувало, що народ зна творчість, та волає підспівує: «Сіськи» та «Кинь тачку» так взагалі пішли на ура. Дійшла остаточно висновку, що рокерів люблю помірно патлатих, чим менша рослинність – тим краще.

Mnemic

Скажені, люті,індустріальні трешери з якимсь осатанілим, наче востаннє в житті, слемом. Якось не вразили, звук їхній првда, якийсь залізобетонний, без пружності й гнучкості, тож я на четвертому треку подалась пити каву, бо коли не пре, то одразу відчуваєш, як холодно.

bonfire

Ці коні і борозни не зіпсували, і пахали глибоко. Найприємніші враження. Ця команда була найліпшою в перший день, втім, і однією з кращих на фесті. І пройняло всіх, і дівчат і пацанів. От хай мене тепер пристрелять, але музика мусить мати мелодійність, хай навіть мінімальну (вона ж-бо не лише для качання шийних м’язів), а голос – варіації, не перебуваючи лише в одному, наднизькому діапазоні, провокуючи блювотний рефлекс. Така людська потреба, і натовп під сценою шалено голосував за мою тезу своїми сідницями. А ще вони самі заздалегідь повідомили про автограф-сесію. Уважуха, кароч.

2 комментария:

Анонимный комментирует...

Флэшгора не было, он слетел за 2 дня до фестиваля.

Пані Рейдерова комментирует...

Правда? А навскидку, опознаешь, чьи тогда рожи на фото?