Примечание по скачиванию.

Аха, тутка є лінки на закачування. Ми знаходимо, що де є в мережі та показуємо пальцем, де взяти. Але хай там як, треба бути чесними: коли ми скачуємо піратський контент, музиканти не заробляють жодної копійки на нашій до них прихильності. Тож, ознайомитись, та бігом в магазин по "ліцензію!"

14 сент. 2010 г.

Країна мрій. Частина 3. Перформанси

Одночасно працювали кілька сцен: літературна, майстер-кляса для дітей, кобзарі, куліш, козацькі забави. Але виступи можна було натрапити й просто серед яток. Дуже багато було книжок, про які я тільки читала, що вони існують. Наприклад, монографія про психологію українців. Іще що. Однак на мене чекали замки Волині…

Було не тільки українського: на одній сцені виступав кримсько-татарський ансамбль, але голос солістки, як на моє вухо різкуватий, а музики прикольні. Склад подібний до того, що грає в «Сухішвілі». Також кримські татари вчили наших хлопців/дівчат (віком від 18 до 50) танцювати:А японо-український центр дивував химерними танцями під барабан та вчив каліграфії. Це, як видно, добряче розважило і їх самих. Танок наче зветься Одорі, але я не певна.

Комментариев нет: