Примечание по скачиванию.

Аха, тутка є лінки на закачування. Ми знаходимо, що де є в мережі та показуємо пальцем, де взяти. Але хай там як, треба бути чесними: коли ми скачуємо піратський контент, музиканти не заробляють жодної копійки на нашій до них прихильності. Тож, ознайомитись, та бігом в магазин по "ліцензію!"

5 авг. 2010 г.

Країна мрій. Частина 5. Брати Капранови


Стою коло ятки з книжками, міркую, яку ж книжку вибрати, щоб, тягаючи її далі через пів-України, читати добровільно. Хтось торкається руки: «Сфотографуйте нас, будь ласка!» «Опа!.. Ну добре, тільки тоді й для мене попозуйте :-)))).» Позує, бачте. 
 
Вони обоє приїхали на своєму суперзапорожці-кабріку до музею Івана Гончара (Іван Гончар – видатний скульптор, художник, свекор Ніни Матвієнко і просто красивий мужчина), готувати очаківський куліш, ну і по ходу, презентувати книжку. Книжка, насправді не нова, нова була фіча, яку Віталій "на очах в захопленої публіки" наліпив на обкладинку, поки Дмитро тер моркву.  

Куліш, до речі,  готували ще: Едуард Драч, Марія Морозенко (на фото), Ірен Роздобудьмо, казкар Сашко Лірник (прикольний, рекомендую).

Комментариев нет: